آریا بانو

آخرين مطالب

ورزشي

دختر ایرانی تبار در تیم ملی فوتبال زنان آلمان +عکس

آریا بانو-به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت onefootball، جام جهانی 2019 زنان در کشور فرانسه در حال برگزاری است و تیم ملی فوتبال زنان آلمان موفق شد در گام نخست با یک گل چین را شکست دهد.

فوتبال برای زیر 6 ساله‌ها مناسب نیست

آریا بانو - ایرنا / یک مدرس تربیت بدنی و علوم ورزشی همدان به والدین توصیه کرد از فعالیت کودکان زیر 6 سال در رشته فوتبال خودداری ...

چشم «راهیاب ملل مریوان» به رده دوم جدول لیگ برتر فوتبال بانوان

آریا بانو - ساری – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل مریوان با بیان این که تیمش هم اکنون در رده پنجم جدول قرار دارد ، گفت : هدفمان در رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان رسیدن به پله های بالای جدول است و تمام تلاشمان را می کنیم تا به پله دوم صعود کنیم .

برای کسب سهمیه المپیک توکیو با تمام توان گام برمی داریم

آریا بانو - تهران- مربی تیم ملی روئینگ بانوان ایران با اشاره به انگیزه ملی پوشان ایران برای کسب سهمیه المپیک 2020 گفت: با تمام توان برای رسیدن به المپیک توکیو در قایق تک نفره و دو نفره گام بر می داریم.

دختر نقره ای تکواندو: روی نا امیدی خط قرمز کشیدم

آریا بانو - تهران- دختر 17 ساله تکواندوی ایران که به مدال نقره رقابت های جهانی انگلیس دست یافت، گفت: با تلاش فراوان روی ناامیدی خط قرمز کشدیم و اکنون اهداف زیادی دارم.

قهرمانی دختر شطرنج باز ایرانی در امارات

آریا بانو - تهران- «سارا خادم الشریعه» نماینده شطرنج ایران در مسابقات برق آسای ابوظبی امارات عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

همه را در مسابقات قهرمانی آسیا غافلگیر می کنیم

آریا بانو - تهران- مدیر فنی تیم ملی والیبال زنان گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا بدنبال کسب مقام نیستیم و اهداف بزرگتری را در سر می پرورانیم و همه را غافلگیر خواهیم کرد.

دور جدید تمرینات تیم ملی والیبال زنان آغاز شد

آریا بانو - تهران- تیم ملی والیبال زنان ایران که این روزها در حال آماده سازی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا است، تمرینات خود را در کمپ شهید چمران ورزشگاه آزادی آغاز کرد.

عضو تیم ملی فوتسال زنان: نیاز به دیدارهای تدارکاتی داریم

آریا بانو - تهران- عضو تیم ملی فوتسال زنان ایران گفت: اگر فدراسیون برنامه ریزی بلند مدت برای تیم ملی داشته باشد و دیدارهای تدارکاتی بین المللی خوبی را ترتیب دهد به طور حتم تا 2 سال آینده می توانیم در رقابت جهانی نیز حرف برای گفتن داشته باشیم.

فیلیپین میزبان رقابت های بسکتبال زنان آسیا شد

آریا بانو - تهران- رقابت های بسکتبال قهرمانی زنان آسیا و انتخابی المپیک 2020 در فیلیپین برگزار می شود و تیم ملی ایران نیز در سطح 2 این مسابقات، حضور خواهد یافت.

متخلفان لیگ فوتبال زنان محروم شدند

آریا بانو - تهران- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، متخلفان دیدار تیم های زنان ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان را تا زمان صدور رای مقتضی از حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم کرد.

معلق شدن فعالیت برخی بازیکنان سیرجان و ذوب آهن

آریا بانو - تهران- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، برخی نفرات تیم های سیرجان و ذوب آهن از حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم شدند.

ملی پوش بسکتبال زنان: هدفمان کسب مدال در کاپ آسیایی چین است

آریا بانو - تهران- ملی پوش با تجربه بسکتبال زنان ایران با اشاره به سطح بالای رقابت های کاپ آسیایی در چین گفت: کاپ آسیا سطح بالایی دارد اما هدف تیم ملی سه نفره زنان ایران رسیدن به مدال در این رقابت ها است.

لیموچی: زبان آمار روایتگر توسعه ورزش زنان پارالمپیکی است

آریا بانو - تهران- نایب رییس زنان کمیته ملی پارالمپیک می گوید: از کسب نخستین مدال پارالمپیکی زنان ایران نزدیک به 20 سال می گذرد اما آمارهای موجود از میزان پیشرفت کیفی و کمی ورزش این قشر حکایت دارد.

تیراندازان بامداد فردا راهی هانوفر آلمان می شوند

آریا بانو - تهران - مدیر تیم های ملی تیراندازی گفت: 10 تیرانداز رشته تفنگ و تپانچه ساعت 3 بامداد فردا (دوشنبه) تهران را به مقصد هانوفر آلمان ترک می کنند تا در کمپ بین المللی این شهر تمرینات خود را تا شروع جام جهانی مونیخ پیگیری کنند.

محصص: فوتبال زنان را از حاشیه ها دور کنیم

آریا بانو - تهران- رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال با اشاره به زد و خورد بازیکنان دو تیم ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان گفت: مراقب فوتبال زنان باشیم و با حاشیه سازی به آن لطمه نزنیم.

دختر تاریخ ساز دوچرخه سواری: آرزویم رکاب زدن در تور ایتالیا است

آریا بانو - تهران- «سمیه یزدانی» دختر برنزی و تاریخ ساز دوچرخه سواری کشور با تاکید بر مشکلات تامین تجهیزات این رشته برای رکاب زنان، اظهار داشت: آرزویم در دوچرخه سواری رکاب زدن در تور جیرو ایتالیا است.

عضو تیم ملی فوتسال زنان: تکیه گاه نداریم

آریا بانو - تهران- عضو تیم ملی فوتسال زنان با بیان اینکه در رقابت های چهارجانبه روسیه از حمایت مدیر فنی و مربی فوتسال بهره مند شدیم، گفت: اما باید یک نفر به اسم سرمربی در تیم باشد تا به وی تکیه کنیم.

حسن زاده: تصمیمات جدی خواهیم گرفت

آریا بانو - تهران - رئیس کمیته انضباطی، گفت: بدون شک تصمیمات جدی در خصوص خاطیان دیدار تیم های فوتبال زنان شهرداری سیرجان و ذوب آهن اتخاذ خواهیم کرد.

خشونت های فوتبالی؛ ویروسی که به لیگ زنان هم رسید

آریا بانو - تهران- قصه پر غُصه خشونت های فوتبالی نه تنها در ایران تمامی ندارد بلکه به ویروسی تبدیل شده است که از ورزشگاهی به ورزشگاه دیگر منتقل و در نهایت به فوتبال زنان نیز سرایت کرد.

زمین فوتبال را با رینگ بوکس اشتباه گرفته بودند

آریا بانو - تهران- سرمربی تیم فوتبال زنان ذوب آهن اصفهان در خصوص درگیری شاگردانش در دیدار برابر شهرداری سیرجان، گفت: کمیته انضباطی باید محرومیت سنگینی برای خاطیان این دیدار در نظر بگیرد، چراکه برخی زمین فوتبال را با رینگ بوکس اشتباه گرفته بودند.

ملی پوش دوومیدانی زنان: بدون داشتن امکانات تمرینی به قطر رفتم

آریا بانو - تهران- ملی پوش پرتاب دیسک تیم ملی دوومیدانی زنان ایران با اشاره به اینکه بدون داشتن امکانات تمرینی و مربی در رقابت های قهرمانی آسیا در قطر حضور یافت، اظهار امیدواری کرد که از این پس بتواند همراه با «احسان حدادی» و زیر نظر مربی آمریکایی او تمرین کند.

با احکام بازدارنده، خشونت را از فوتبال زنان پاک می‌کنیم

آریا بانو - تهران- اتفاقات روز گذشته دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان موجب شد تا مسئول برگزاری مسابقات فوتبال زنان عنوان کند که برای پایان دادن به این اتفاقات باید احکام سنگینی صادر شود که عبرت آموز باشد.

همیاری آذربایجان غربی در دیداری پرگل آذرخش تهران را شکست داد

آریا بانو - ارومیه- تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی /شامگاه جمعه/ در هفته شانزدهم لیگ برتر کشور با هدایت سرمربی جدید خود و با نتیجه پر گل هفت بر صفر مقابل تیم قعرنشین آذرخش تهران به برتری رسید.

تاخیر در اعزام تیراندازان به اردوی تدارکاتی هانوفر

آریا بانو - تهران- مدیر تیم های ملی تیراندازی گفت: به دلیل تاخیر سفارت آلمان در صدور روادید تیراندازان برای اعزام به اردوی تدارکاتی هانوفر، این سفر با یک تاخیر کوتاه به زودی انجام می شود.

کار سختی برای کسب سهمیه المپیک داریم

آریا بانو - تهران- دارنده دو مدال نقره بازی های آسیایی جاکارتا در رشته روئینگ درباره کسب سهمیه المپیک توکیو گفت: با توجه به تغییرات در مسیر کسب سهمیه، کارمان بسیار دشوار است.

FIBA: «سعیده علی» راننده فِراری بسکتبال زنان ایران

آریا بانو - تهران- فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) در گزارشی ضمن قرار دادن نام «سعیده علی» در جمع 10 بازیکن تاثیرگذار بسکتبال سه نفره آسیا، او را به «راننده فِراری» بسکتبال ایران تشبیه کرد.

«مهلا مومن زاده» نقره ای شد

آریا بانو - تهران - دختر 17 ساله تکواندوی ایران به مدال نقره رقابت های تکواندوی قهرمانی جهان در انگلیس دست یافت.

نصیری: استعدادیابی زنان معلول را به محیط های ورزشی می کشاند

آریا بانو - تهران- نایب رییس بانوان فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین افزود: ورزش معلولان در بخش زنان در چند سال گذشته پیشرفت های فراوانی داشته است و ما با تکیه بر این ظرفیت ها طرح استعدادیابی را به عنوان یک راهبرد مهم در دستور کار قرار داده ایم.

دو و میدانی زنان و گذر سخت از موانع

آریا بانو - تهران- تیم ملی زنان دو ومیدانی ایران از نداشتن امکانات اولیه، تجهیزات و مشخص نبودن کادر فنی بی بهره است تا روزهای سختی را تجربه کند.

دختر 17 ساله ایران با شایستگی فینالیست شد

آریا بانو - تهران - «مهلا مومن زاده» دختر 17 ساله تکواندوی ایران به فینال رقابت های تکواندوی قهرمانی جهان راه یافت و افتخار بزرگی را برای ورزش زنان ایران به ارمغان آورد.

امید زیادی به کسب سهمیه تیمی المپیک در هلند داریم

آریا بانو - تهران- مدیر تیم های ملی تیراندازی با کمان می گوید سطح خودباوری کمانداران زن با قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر جهان افزایش یافته و همین مساله شانس ایران برای کسب سهمیه تیمی المپیک در هلند را افزایش داده است.

تجلیل وزیر ورزش از بانوی تاریخ ساز دوچرخه سواری

آریا بانو - تهران- وزیر ورزش و جوانان در جریان جلسه روسای فدراسیون های ورزشی از «سمیه یزدانی» دوچرخه سوار تاریخ ساز ایران در مسابقات قهرمانی آسیا تجلیل کرد.

مربیان تیم های دانشجویی اعزامی به یونیورسیاد معرفی شدند

آریا بانو - تهران - «محمدرضا دهخدا» رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشجویی طی احکام جداگانه ای سرمربیان و مربیان تیم های دانشجویی چند رشته اعزامی به سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان را منصوب و معرفی کرد.

کاپیتان تیم زنان ایران حذف شد

آریا بانو - تهران - کاپیتان تیم زنان ایران با شکست برابر نماینده قزاقستان از گردونه رقابت های قهرمانی جهان حذف شد.

رقبای هوگوپوشان ایران مشخص شدند

آریا بانو - تهران- بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان فردا (چهارشنبه) با حضور 975 تکواندوکار از 150 کشور در سالن «آرنا» منچستر آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

اعتراف نایک به تنبیه مالی ورزشکاران زنِ باردار

آریا بانو - تهران- شرکت نایک اعلام کرد که آنها درآمدهای اسپانسرینگ زنان ورزشکاری را که «معیارهای عملکردیِ خاصی» را برآورده نکنند، کاهش داده است؛ اقدامی که ورزشکاران زن باردار یا بازگشته از مرخصی زایمان را نیز شامل می شود.

دروازه بان تیم ملی فوتسال زنان:مربی گلر با تجربه نداریم

آریا بانو - تهران- «زهرا لطف آبادی» دروازه بان تیم ملی فوتسال زنان ایران که عنوان بهترین سنگربان رقابت های چهار جانبه روسیه را کسب کرد، نبود مربی با تجربه را در این پست مهم ترین ضعف برای گلرها دانست.

دارنده 2 مدال بازی های آسیایی: قایقرانی با حمایت مسوولان به مدال المپیک هم می رسد

آریا بانو - تهران- بانوی مدال آور ایران در رقابت های روئینگ بازی های آسیایی جاکارتا با اشاره به توانایی و پتانسیل قایقرانی ایران گفت: اگر مسوولان ورزش از این رشته پرمدال حمایت کنند قطعا نتایج ایده آلی در المپیک بدست می آید.

امیدوارم در لیگ جهانی هم موفق شویم

آریا بانو - تهران- سرمربی تیم بسکتبال سه نفره دانشجویان ایران پس از کسب مجوز حضور در لیگ جهانی، گفت: امیدوارم در این مسابقات که آبان ماه به میزبانی چین برگزار می شود، حضور خوبی داشته و عنوانی در شان دختران ایرانی کسب کنیم.

رقابت خادم الشریعه با بزرگان شطرنج در شارجه

آریا بانو - تهران- دختر شطرنج باز ایرانی که سابقه کسب عنوان نائب قهرمانی رقابت های شطرنج سریع قهرمانی جهان را در کارنامه دارد ،تنها نماینده ایران در رقابت های شطرنج سریع شارجه است.

فوتسال زنان؛ سردرگمی در روزهای پساقهرمانی

آریا بانو - تهران - بی برنامگی و کسب نتایج ضعیف تیم ملی فوتسال زنان ایران در تورنمنت چهارجانبه روسیه با سه باخت پرگل تکمیل شد. در حالی که انتظار می رفت موفقیت های دو دوره قهرمانی فوتسالیست ها در قاره کهن تداوم داشته باشد.

آغاز اردوی تیم ریکرو نوجوانان از فردا

آریا بانو - تهران- براساس اعلام فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم نوجوانان رشته ریکرو از فردا به مدت 6 روز در سایت تخصصی تیراندازی با کمان آغاز می‌شود.

کشتی آلیش زنان در فراز و فرود

آریا بانو - تهران- تغییر و تحولات در فدراسیون و تاخیر در برگزاری مسابقات و اردوها، سبب شده که برنامه مشخصی برای کشتی آلیش زنان وجود نداشته باشد.

دختران دانشجوی ایران نائب قهرمان بسکتبال آسیا شدند

آریا بانو - تهران - تیم بسکتبال سه نفره دختران دانشجوی ایرانی شرکت کننده در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان آسیا امروز (شنبه) در دیدار فینال به مصاف تیم چین تایپه میزبان این رقابت ها رفت و با شکست برابر این تیم عنوان نائب قهرمانی را کسب کرد.

خدمتی: امید زیادی به کسب مدال المپیک دارم

آریا بانو - تهران- بانوی تیرانداز ایران گفت: امیدواریم در المپیک توکیو بهترین نتیجه را بدست بیاورم و برای این موفقیت برنامه ریزی کردم.

دختران بسکتبالیست دانشجو به لیگ جهانی راه یافتند

آریا بانو - تهران- تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی که به نمایندگی از ورزش دانشجویان کشور در پنجمین دوره رقابت های بسکتبال سه نفره قهرمانی دانشجویان آسیا شرکت کرده است با رهیابی به فینال مجوز حضور در لیگ جهانی را کسب کرد.

بازاریابی ورزشی

آریا بانو - بازاریابی ورزشی با استفاده از هر نوع ورزش، سعی در فروش یک محصول یا معرفی خدمات دارد.

موشن گرافیک ورزشی

آریا بانو - کانون تبلیغاتی نارستان طراح و تولید کننده انواع موشن گرافیک انیمیشن، رئال و فانتزی، دوبعدی و سه بعدی، لوگو موشن، پوستر موشن ، سینماگراف و ...

سرمایه گذاری های کلان؛ کلید توسعه والیبال زنان

آریا بانو - تهران - تیم داری باشگاه ها و مرتفع شدن مشکلات اقتصادی یکی از مهم ترین مسائلی است که می تواند راه را برای توسعه والیبال زنان در ایران باز کند.

سرمربی تیم تفنگ زنان: در جام جهانی چین فشنگ تست شده نداشتیم

آریا بانو - تهران - سرمربی تیم ملی تفنگ زنان ایران گفت: اگر نمایندگان کشورمان در جام جهانی پکن حداقل برای مسابقه، فشنگ تست شده داشتند با 2 سهمیه المپیک در تفنگ بادی و خفیف به تهران باز می گشتیم.

تلاش تیم میکس کامپوند برای کسب مدال برنز

آریا بانو - تهران- تیم میکس کامپوند ایران با قبول شکست برابر بلژیک در مرحله نیمه نهایی جام جهانی تیراندازی با کمان شانگهای، فردا برای کسب مدال برنز برابر هنگ کنگ به میدان می رود.

پایان تورنمنت روسیه با ناکامی تیم فوتسال زنان ایران

آریا بانو - تهران- تیم ملی فوتسال زنان ایران امروز(پنجشنبه) در سومین و آخرین دیدارش در تورنمنت چهارجانبه روسیه در برابر اسپانیا به میدان رفت و بازی را با نتیجه سه بر صفر به حریف واگذار کرد تا بی با ناکامی روسیه را ترک کرد.

شانس زیادی برای کسب نخستین برنز ریکرو تیمی زنان داریم

آریا بانو - تهران – ایرنا – سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان در رشته ریکرو گفت: تیم دختران با وجود شکست در برابر کره جنوبی عملکرد بسیار خوبی داشت و با نتایج کسب شده ما شانس زیادی برای کسب نخستین مدال در این بخش را داریم.

صعود زنان کماندار ایران به جمع ‌هشت تیم برتر شانگهای

آریا بانو - تهران - تیم ملی تیراندازی با کمان رشته ریکرو زنان که با ترکیب زهرا نعمتی، نیلوفر علیپور و شیوا شجاع مهر در دومین مرحله جام جهانی در شانگهای حضور دارند با شکست تیم حریف در جمع هشت تیم برتر قرار گرفتند.

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال زنان و دربی تیم‌های کرمانی

آریا بانو - تهران – ایرنا – هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال زنان ایران در حالی فردا (جمعه) پیگیری می‌شود که دو تیم شهرداری سیرجان و بم به عنوان دو تیم کرمانی و البته صدر نشین به مصاف هم می‌روند تا علاقمندان به این فوتبال بازی خوبی را تماشا کنند.

مدیر فنی تیم فوتسال زنان: به دنبال نتیجه در روسیه نبودیم

آریا بانو - تهران - مدیر فنی تیم ملی فوتسال زنان گفت:در تورنمنت چهار جانبه روسیه به دنبال کسب نتیجه نبودیم اما جدای از نتایج کسب شده از عملکرد تیم راضی هستم و اگر برنامه ریزی خوبی داشته باشیم باز هم می توانیم در آسیا حرف اول را بزنیم .

پیروزی های پی در پی برای بسکتبال دانشجویان ایران

آریا بانو - تهران- تیم بسکتبال سه در سه دختران دانشجویان ایران امروز (چهارشنبه) و در نخستین روز از رقابت های قهرمانی آسیا با 2 پیروزی پی در پی شروع قدرتمندی داشت.

باخت سنگین فوتسال زنان و اظهارات ضد و نقیض کادر فنی

آریا بانو - تهران - تیم ملی فوتسال زنان ایران در روزهای اخیر (16 اردیبهشت ماه ) در نخستین دیدارش در چارچوب تورنمنت چهارجانبه روسیه باختی سنگین را مقابل تیم پرتغال تجربه کرد تا بار دیگر حکایت بی سرو سامانی این رشته و حرکت واپس‌گرایانه آن را به نمایش درآورد.

نتایج مرحله مقدماتی رشته کامپوند اعلام شد

آریا بانو - تهران- نتایج مرحله مقدماتی رشته کامپوند مسابقات جام جهانی شانگهای مشخص شد که براساس آن تیم کامپوند مردان در رده نهم و میکس تیم کامپوند ایران در رده هفدهم ایستادند.

گرما، بیهوشی و بی پولی در فوتبال زنان

آریا بانو - تهران- نوپا بودن لیگ فوتبال زنان ایران در کنار مشکلات دیگری چون گرمازدگی و بیهوشی بازیکنان، بی پولی برخی از باشگاه ها و لغو بعضی از دیدارها بر کیفیت این مسابقات تاثیر گذاشته است.

انتقاد ها از وزنه برداری زنان منصفانه نبود

آریا بانو - تهران- اعضای تیم ملی وزنه برداری زنان، با حضور در ایرنا با اجماع بر حمایت همگانی از این رشته اعلام کردند: در صورت توجه ویژه به وزنه برداری زنان به عنوان یکی از رشته های نوپا شاهد تحول این رشته در جامعه خواهیم بود.

ستاره بسکتبال زنان ایران: دیگر ترسی از حریفان خارجی نداریم

آریا بانو - تهران- ملی پوش بسکتبال زنان که در باشگاه های غرب آسیا به عنوان بهترین شوت زن سه امتیازی انتخاب شد معتقد است که ترس بسکتبالیست های ایرانی از حریفان خارجی ریخته و با اعتماد به نفس بالایی وارد مسابقات می شوند.

شکست تیم ملی فوتسال زنان ایران مقابل تیم پرتغال

آریا بانو - تهران- تیم ملی فوتسال زنان کشورمان که در رقابت های چهارجانبه روسیه شرکت دارد دوشنبه شب در نخستین دیدار خود در این رقابت ها مغلوب پرتغال شد.

32 دختر جودوکار به اردو دعوت شدند

آریا بانو - تهران - 32 دختر جودوکار به اردوی آماده سازی تیم های نوجوانان و جوانان ایران دعوت شدند.

رده سنی پایه فوتبال زنان تقویت نشده است

آریا بانو - تهران- سرمربی سابق تیم فوتبال زیر 19 سال زنان ایران گفت: اگر به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم ضمن تقویت رده سنی پایه، باید دانش مربیان را نیز افزایش دهیم.

مربی تیم بسکتبال دانشجویان: هیچ اطلاعاتی از روند مسابقات نداریم

آریا بانو - تهران- مربی تیم بسکتبال سه نفره دانشجویان، که تیمش بامداد فردا (دوشنبه ) تهران را به مقصد چین تایپه ترک می کند، اظهار داشت: سایت این رقابت ها تاکنون اسامی کشورهای شرکت کننده و برنامه این رقابت ها را منتشر نکرده و ما کمترین شناختی از حریفان نداریم .

شهرداری بم در صدر لیگ برتر زنان باقی ماند

آریا بانو - تهران- تیم فوتبال شهرداری بم با کسب سه امتیاز دیگر در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال زنان همچنان به صدرنشینی خود ادامه داد.

خدمتی: مشکلات حل شود توان کسب مدال در المپیک را دارم

آریا بانو - تهران- دارنده اولین سهمیه المپیک 2020 توکیو گفت: نداشتن فشنگ و کمبود تجهیزات تیراندازی از جدی ترین مشکلات ما است که با برطرف شدن آنها توان کسب مدال در المپیک توکیو را دارم.

ساير مطالب

هشت بازیکن به انتخابی تیم ملی بدمینتون زنان دعوت شدند

«نعمتی» بدنبال تکرار درخشش در المپیک 2020 توکیو

سرمربی تیم مرداس قم: برای قهرمانی در لیگ کاراته زنان مشقت کشیدیم

بانوی دونده ایران: مربی، زمین تمرین و تجهیزات نداریم

عناوین روزنامه های ورزشی شنبه 98/2/14

اراک صدرنشین لیگ سپک تاکرا بانوان شد

نماینده قم قهرمان لیگ کاراته زنان شد

مسیر افتخار آفرینی را یکی پس از دیگری طی می کنیم

عضو تیم ملی وزنه برداری زنان: دروازه موفقیت به رویم گشوده شد

«محال» واژه ای گنگ برای دختر رکابزن

انگیزه فوق العاده ای برای کسب سکو در رقابت های آسیایی دارم

زنان روانشناس ورزشی به دوره های بین المللی اعزام می شوند

ملی پوش وزنه برداری زنان: در نوجوانان آسیا مدال می گیرم

عضو تیم وزنه برداری زنان: برای مدال آوری تا پای جان می جنگم

کارت زرد بیشتر رویای دختران فوتبالیست ایران را بر باد داد

پیروزی پرگل دختران فوتبالیست ایران برابر لبنان

قضاوت داور ایرانی در مسابقه میانمار و نپال

فراسوی مشکلات دو و میدانی زنان

مربی تیم وزنه برداری زنان: برای کسب مدال به زمان نیاز داریم

عناوین روزنامه‌های ورزشی امروز 98/2/10

مسابقات آسیایی مسیر سخت موفقیت را هموار می سازد

مدیرعامل سایپا: در ورزش زنان حضور پررنگ تری خواهیم داشت

لیگ هندبال زنان از 5 مهرماه آغاز می شود

زنان ایران شگفتی ساز آسیا شدند

عناوین روزنامه‌های ورزشی امروز 98/2/9

توکلی: جوانگرایی دلیل حذفم از تیم ملی بود

شکست دختران فوتبال ایران برابر کره جنوبی

تیم ملی وزنه برداری نایب قهرمان آسیا شد

قمری: توانایی کسب سهمیه المپیک در دوچرخه سواری زنان را داریم

آماده سازی هفت بانوی کاراته کا ایران برای حضور در ترکیه

بانوی رکابزن ایران در ازبکستان تاریخ ساز شد

قضاوت داور زن ایرانی در مسابقه استرالیا و میانمار

زنان تیرانداز ایران به نیمه نهایی رسیدند

تیم فوتسال بانوان ایران اسکاتلند را شش تایی کرد

عناوین روزنامه‌های ورزشی امروز 98/2/7

صحنه‌های زشت در حاشیه بازی پرسپولیس و سپاهان!! + تصاویر

تصویری تلخ از هوادار جوانی که در بازی پرسپولیس با سپاهان درگذشت!!

گزارش تصویری دوچرخه سواری سرعت بانوان قهرمانی استان خراسان رضوی

سیده الهام حسینی در وزنه برداری قهرمانی آسیا ششم شد

داستان متابولیزم: ممد نباشیم !

بانوی وزنه بردار ایران در جایگاه نهم آسیا ایستاد

سقوط جایگاه ایران در جدول پایانی یونیورسیاد اجتناب ناپذیراست

تیم فوتبال دختران ایران برابر ویتنام به تساوی رسید

فوتسال زنان ایران قهرمان دانشجویان جهان شد

پیشرفت فوتبال زنان نیازمند تقویت زیرساخت هاست

ترکیب تیم فوتبال دختران ایران برای مسابقه با ویتنام اعلام شد

میر رحیمی: در گوانگجو نقاط ضعف کمانداران را شناسایی کردیم

توقف نمایندگان ایران در رقابت های مقدماتی تفنگ بادی

نعمتی: شانگهای پلی برای موفقیت در رقابت های جهانی هلند است

تیم فوتسال دانشجویان دختر ایران بلژیک را گلباران کرد

استخر شنا بانوان در تویسرکان بهره برداری شد

قوی ترین زن جهان رکورد کشیدن تریلی را شکست

تیم فوتسال بانوان دانشجوی ایران گام نخست را محکم برداشت

وزنه برداران ایرانی مقام پانزدهم و شانزدهم آسیا را کسب کردند

مدیر تیم های تفنگ: به کسب سهمیه المپیک «احمدی» امیدوار هستیم

نمایندگان دسته 64 کیلوگرم به روی تخته رفتند

سبقت الهی در تپانچه 10 متر هشتم شد

2 تورنمنت و کمتر از 10 دقیقه بازی برای دختر نایب رئیس

سرمربی تیم تفنگ ایران: «خدمتی» موفقیت بزرگی کسب کرد

کسب نخستین سهمیه المپیک روحیه تیراندازان را ارتقا داده است

ترکیب تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان اعلام شد

دختران فوتبالیست نوجوان راهی ویتنام شدند

17 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتسال زنان دعوت شدند

نماینده دسته 59 کیلوگرم هشتم شد

صانعی: کمیته فنی برای انتخاب سرمربی فوتسال زنان عجله کند

خدمتی به فینال جام جهانی تیراندازی راه یافت

نجمه خدمتی نخستین سهمیه المپیک 2020 را برای ایران کسب کرد

حال ناخوش فوتسال زنان ایران بدون سرمربی

شهسواری به جدول اصلی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان راه یافت

نخستین وزنه بردار زن ایران در رده دوازدهم قرار گرفت

دوچرخه سواری؛ راهی برای گریز زنان خانه دار از کم تحرکی

نخستین زن وزنه بردار با 143 کیلوگرم به کار خود پایان داد

تیم ملی فوتسال زنان به مصاف سه تیم مطرح اروپایی می رود

سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان:بازیکنان پتانسیل بالایی دارند

بازیکن سابق تیم ملی فوتسال زنان: ناچار به کنار گذاشتن ورزش هستم

ادامه اردوهای تیم بسکتبال سه نفره زنان با 9 ورزشکار

فهرست نهایی تیم فوتبال دختران ایران اعلام شد

قهرمانان لیگ های اسکواش مشخص شدند

سرمربی تیم فوتبال دختران ایران: به آمریکا فکر نمی کنم

اولین گروه از وزنه برداران زن و مرد ایران عازم چین شدند

بانوی ملی پوش ایران بهترین شوت زن بسکتبال غرب آسیا شد

یک سال به خداحافظی فکر می کردم

مهرگان: بازی های تدارکاتی زنان والیبالیست در شرق آسیا انجام می شود

نایب قهرمانی تیم زنان گروه بهمن قطعی شد

محدودیت سنی از کشتی کلاسیک زنان برداشته شد

خواهرانی در مسیر موفقیت

نماد سازی دستوری در رینگ بوکس زنان

ورزش زنان؛ زمانی برای غلبه بر یک جانبه گرایی فرهنگی

خسرویار: مسابقات فوتبال قهرمانی آسیا پله صعود زنان جوان ایران است

مربی تیم ملی وزنه برداری زنان: برای کسب تجربه به چین می رویم

دیوار چین دروازه ورود زنان وزنه بردار ایرانی به المپیک

تیم جوانان زنان با آذرخش تهران دیدار دوستانه برگزار می کند

کاراته کاهای دانشجوی ایران به چهار مدال آسیایی رسیدند

22 بسکتبالیست به اردوی تیم زنان دعوت شدند

فوتسال زنان در انتظار انتخاب سرمربی

ناکامی ایران در انتخابی المپیک از بی‌تجربگی بازیکنان بود

سرمربی تیم ملی تفنگ زنان: حداقل تحریم‌های داخلی را حل کنید

واکنش سرمربی تیم ملی فوتسال به حضور زنان در دیدار ایران-روسیه

واکنش رییس فدراسیون بوکس به حضور دختر ایرانی در رینگ

زنان وزنه بردار ایران به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند

پیروزی نماینده بسکتبال زنان ایران در غرب آسیا

دبیر فدراسیون: بسکتبال زنان پتانسیل حضور در سطح اول آسیا را دارد

رعدی: فوتسال زنان پشتوانه سازی نداشته است

کشتی کلاسیک زنان رشته ای نوپا و نیازمند حمایت ویژه

چارسوی مشکلات لیگ برتر والیبال زنان

اعلام برنامه های نماینده ایران در بسکتبال زنان غرب آسیا

قضاوت 2 داور زن ایرانی در رقابت های قایقرانی قهرمانی آسیا

کوچک کردن شکم با راه های ساده‌ و موثر که باورتان نمی‌شود!!

سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان: کار سختی در جام جهانی داریم

تلاش دختران فوتبال ایران برای رسیدن به مسابقات آسیایی

«زهرا نعمتی» در رقابت های جهانی تیروکمان شرکت می کند

دبیر فدراسیون وزنه برداری: کار اعزام تیم ملی زنان انجام شد

تکواندوکاران اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان مشخص شدند

چهار ملی پوش اعزامی به جام جهانی کامپوند چین مشخص شدند

رئیس فدراسیون اسکواش: در این فدراسیون تبعیض جنسیتی نداریم

16 دوومیدانی کار اعزامی به قهرمانی آسیا مشخص شدند

بازی مرگ و زندگی برای تیم ملی فوتبال زنان

کاپیتان دوچرخه سواری زنان ایران به اروپا می رود

برتری پر گل بانوان ایران برابر فلسطین

آخرین تمرین بانوان فوتبالیست برگزار شد

دختران ایران زمین به دنبال موفقیت هستند

تیم فوتبال بانوان ایران مغلوب فیلیپین شد

طاهریان: فضای ورزش مردانه است

زنان ایرانی سهیم در نشاط ورزشی سال 97

24 بازیکن به اردو تیم ملی والیبال زنان دعوت شدند

تیم ملی فوتبال بانوان ایران در رده 66 جهان ایستاد

کارهای خانگی که به کاهش وزن کمک می کنند

سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان: همه بازیکنان را زیر نظر داریم

اعضای کادرفنی تیم ملی بسکتبال زنان معرفی شدند

ملی پوش بسکتبال از تیم ملی 5 نفره خداحافظی کرد

اردوی تیم ملی وزنه برداری زنان از فردا آغاز می‌شود

صعود تیم پینگ پنگ دختران ایران به یک چهارم نهایی مسابقات بین المللی عمان

سه دختر پینگ پنگ باز ایران در رقابت های عمان حذف شدند

برجسته های ورزش ایران در سال 97

24 بازیکن به اولین اردوی تیم بسکتبال بانوان دعوت شدند

«ناطقی» نایب رئیس بانوان فدراسیون ووشو شد

ورزش هایی که می توانید در خانه انجام دهید

اردوی تیم بسکتبال سه نفره زنان از 14 فروردین آغاز می شود

28 بازیکن به تیم ملی فوتبال بانوان ایران دعوت شدند

بانوان ورزشکار سفیران ایران در سطح جهان هستند

سرمربی بانوان سپیدار قائمشهر وعده تیم متفاوت را داد

13برای بانوان فوتبالیست مازندران خوش یمنی آورد

تیم فوتبال بانوان سپاهان، ملوان بندر انزلی را شکست داد

دختر خانم نائب رئیس در نزدیکی تیم ملی بسکتبال

متشرعی سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان شد

ابتکار: توسعه فضاهای ورزشی خاص زنان با جدیت دنبال شود

استاد فیده زنان ایران مدرس فدراسیون جهانی شطرنج شد

نائب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال: به عقب برنمی گردیم

سرانجام سه شنبه سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان مشخص می شود

دانشگاه آزاد قهرمان لیگ برتر بسکتبال بانوان شد